Kontaktujte nás 728 231 087 nebo lsf@email.cz
Servis 24hod fb Akční nabídky

Novinky


Stáváme se distributory převodovek APEX Dynamics

Apex logo

 

Apex R1

Společnost Apex Dynamics patří mezi největší globální výrobce přesných planetových převodovek. Díky dvacetileté výrobní tradici Apex Dynamics nabízí převodovky té nejvyšší kvality s výrobní kapacitou 50000 převodovek měsíčně. Planetové převodovky jsou určeny především pro dynamické aplikace, kde je kladen důraz na vysokou rychlost, tuhost i přesnost. Máme celou řadu patentů a technologických inovací, které garantují vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. Planetové převodovky jsou navrženy pro jednoduché a funkční spojení prakticky s jakýmkoliv servomotorem či jiným druhem elektromotoru.

V roce 2014 byla na trh uvedena řada planetových převodovek PII, která nahrazuje velmi úspěšnou ekonomickou řadu planetových převodovek P.

Převodovky P se uplatnily v projektech kde je kladen důraz nejen  na přesnost a plynulost pohybu, ale také na ekonomické řešení. Modernější převodovka řady PII disponuje mnoha inovacemi a plně vychází z řady P.

Základní parametry planetových převodovek PII:

  • Vysoká přesnost až 6 arcmin
  • Velmi lehké převodovky s kompaktními rozměry
  • Přenos velkých krouticích momentů i při vysokých rychlostech
  • Možnost spojení s jakýmkoliv motorem
  • Variabilní průměr vstupní duté hřídele

Výroba planetových převodovek řady P se v letošním roce ukončí a bude možné je dodat pouze jako náhradní díl až do vyprodání skladových zásob. V našem programu pro návrh převodovek Design-tool je stále možné převodovku P zvolit a stáhnout si výkres i 3D model. Doporučujeme však již vybírat převodovky z řady PII. Rozměrově jsou obě řady identické a parametrově je převodovka PII lepší. Navíc je převodovka PII i v úhlové variantě PIIR.

Ke stažení:

Katalog PII a PIIR.pdf
Apex rez

 

Poptejte ještě dnes:

Poptávka převodovek

 

 

 

 


Patentovaný systém utěsnění výstupu převodovky

Patentovaný systém utěsnění výstupu převodovky

Nově patentovaný systém utěsnění výstupu eliminuje tření a zahřívání, což je zajištěno použitím hi-tech povrchové úpravy všech výstupních dílů. Tato Hi-tech povrchová úprava (tvrdost povrchu 3700 Hv, přesnost povrchu 0,2 µm) zaručuje důkladné zatěsnění.
 
 

Patentovaný systém utěsnění výstupu převodovkyPatentovaný systém utěsnění vstupu převodovky

Nově patentovaný systém utěsnění vstupu eliminuje rozběhové momenty a snižuje tření(teplo). Hi-tech povrchová úprava (3700 Hv, Ra 0.2 µm) průchodky a vlastní těsnění zaručují minimalizaci opotřebení a erozi obou těsnících ploch. Tento nový patent zabraňuje úniku maziva a má životnost přes 20.000 hodin provozu.

Optimalizované šikmé ozubení

Optimalizované šikmé ozubení

Přesné šikmé ozubení zvyšuje kontaktní poměr mezi jednotlivými zuby o 33% oproti přímému ozubení. Navíc vyniká klidným, tichým chodem a zvýšenou přesností (až 1 arcminuta a hlučnost ≤ 56dB).
 
 
 
 
Ozubená kola uložená na jehlových ložiscích

Ozubená kola uložená na jehlových ložiscích

Použití jehlových ložisek zajišťuje velkou kontaktní plochu, která zvyšuje tuhost a umožňuje dosažení velkých hodnot výstupního momentu.
 
 
 
 

HeliTopo technologie

HeliTopo technologie

Velké styčné plochy mezi zuby je dosaženo použitím technologie HeliTopo. Speciální profil zubu a korunky optimalizuje styčné plochy k dosažení maximálního kontaktu mezi zuby.
 
 
 
 
Plazmová nitridace ozubených kol

Plazmová nitridace ozubených kol

Nitridace je prováděna přímo ve výrobním závodě APEX a to na hodnoty 900Hv pro excelentní tvrdost povrchu zubů zaručující malé opotřebení a 30HRc pro houževnatost těla ozubeného kola.
 
 
 

Hlavní tělo nosiče planetových kol

Hlavní tělo nosiče planetových kol

Jednodílné tělo s rozšířenou konstrukcí ložiska poskytuje maximální radiální nosnost a zvyšuje spolehlivost systému a jeho tuhost.
 
 
 
 
Mazivo NYOGEL 792

Mazivo NYOGEL 792

Mazáno syntetickým mazivem Nyogel 792D a zatěsněno v souladu s krytím IP65. Bezúdržbový provoz.
 
 
 
 

Patentovaný design těla nosiče planety

Patentovaný design těla nosiče planety

Minimalizuje odchýlení uložení planety a zaručuje vysokou přesnost.
 
 
 
 
Dělená kleština s dynamicky vyváženým svěrným spojem

Dělená kleština s dynamicky vyváženým svěrným spojem

Umožňuje bezvůlové spojení motoru s převodovkou a maximálně eliminuje prokluz. 100% spojení umožňuje vysoké vstupní rychlosti.Prodej nízkonapěťových komponentů SASSIN

 

Dne 10.10.2014 se stáváme distributory nízkonapěťových komponentů firmy SASSIN International Electric Shangay Co.,Ltd